KİM BU FENOMEN

Orjinal Fikirler
Yenilikçi Tasarımlar
Sıradışı Çözümler

Dünya çapında kabul görmüş, yenilikçi tasarımların yaratıcı düşünce ile birleşmesinin oluşturduğu inanılmaz fikirler... Müşteri odaklı çalışma stratejisi... İşte felsefemiz budur. Tam hizmet reklam ajansı olarak; sürekli okur, kendimizi geliştirir, yeniliklerden pay çıkartır, müşterilerimize yaratıcı fikirler sunarız.

Müşterilerimize yaratıcı çözümlerimizle reklamın gücünü göstermek için çalışıyoruz.

Burada; sizinle bir meeting set edip, işlerinizi ajansımıza assign etmenizin ne kadar nice to have olduğundan bahsedebilirdik ki, siz de bu yazıyı okumayı burada keserdiniz.

Her gün trendler değişirken, geride kalmaya hiç niyetimiz yok. Stratejik pazarlama alternatiflerimizle rakiplerinizi geride bırakmak için arayın konuşalım, gelin görüşelim. Olmadı kahvenizi hazırlayın biz bi' uğrayalım.

Sektörün mutfağında pişmiş, konusunda türlü tecrübeler edinmiş ekibimizle sizin için çalışıyoruz.


Product

13

YIL

134

MUTLU MÜŞTERİ

1782

GECE MESAİSİ

9678

FINCAN KAHVE

History
2016

dijital pazarlamaya başlangıç

Artık bankalar bile dijital olmuşken, bizim de bunu es geçmemiz mümkün değildi. Sosyal medya yönetimi, reklam yönetimi gibi konularda firmalarını dijital dönüşüm hareketinde tüm desteği sunuyor.

History
2014

prodüksiyona el atalım

Yoğun olarak katalog, broşür gibi basılı işlerin tasarımı ve üretimi ile başladığımız işlerimizde artık konsept ve ürün fotoğraf çekimi, moda ve katalog çekimi, reklam tanıtım filmi hazırlama gibi konulara da girerek artık tam hizmet reklam ajansı oldu.

History
2012

ajans yaşamına geçiş

Yaratcılığına konan sınırlar, yaptığı işlere yapılan müdahelelere daha fazla dayanamayıp Fenomen Reklam Ajansı yaşamına başladı. Tek başına çıktığı bu yolda şimdi tam bir ekip ile butik ajans olarak müşterilerine hizmet veriyor.

History
2004

profesyonel hayata başlangıç

Creative Director'ümüz Doğan Bey "tasarımın duayenlerinden Mustafa abimiz şu mouseu bir tut dedi bir daha da bırakmadım." şeklinde anlatır işe başlamasını. O zamanlar daha 14 yaşında tam bir ergen :) zaman geçti öğrendi geliştirdi kendini iş hayatına atıldı bir ajansta...

Mid